
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Tolerance | 20 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X5R |
| Height | 1.45 mm |
| Material | Ceramic |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 25 V |
| Thickness | 1.45 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2957
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08448
Ext.Price$0.08448
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08448 | $0.08448 |
| 10 | $0.07625 | $0.76250 |
| 50 | $0.06883 | $3.44150 |
| 100 | $0.06191 | $6.19100 |
| 500 | $0.05568 | $27.84000 |
| 1000 | $0.04770 | $47.70000 |
| 3000 | $0.04087 | $122.61000 |
| 5000 | $0.03842 | $192.10000 |
